Köşe Yazıları

Mustafa Sandal Kimdir? 

En yaşlı ergen olur kendileri :)

İnternette araştırdım bir çok kaynak kendisinin andropoz olduğunu yazmış ama ben emin değilim o yüzden yazmayacağım…

Arkadaş ortamında hiç sevilmeyen, hiperaktif çocuklar gibi boş ve gereksiz enerjik olan muhabbeti kötü tipler var ya, heh işte Mustafa Sandal tam da öyle bir tip.

Bozdu çizgiyi, O’nun samimiyetini seviyordu insanlar. Değer miydi bir kitap uğruna Defne Samyeli üzerine PR yapmak… Yakıştı mı bir erkeğe…

Zeynep Bastık ile düet yapmadan önce kıza telif atmıştı… Baktı kız yürüyor, bu kez düet için haftalarca peşinden koştu. Yemezler Mustafa ben kül yutmam :)

Eski sevgilisinin hakkında “Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler, detayına girmem bana yakışmaz.”, dediği Türk pop müzik sanatçısı.

Konserlere geç çıkmak zaten bu starlık obsesyonu olan ünlülerin şanından, bunu geçiyorum ama konserlerinde de arka arkaya iki şarkı söyelediğine denk gelmedik :) Şarkı aralarında gereksiz bir stand up showu var. Garip bir şekilde bu showdan kitle de rahatsız ama adamın umrunda değil ya da farkında değil…

Mustafa abi insanlar senin hayat tecrübelerinle, flört hayatınla veya özel hayatının istikrarsızlıklarıyla ilgilenmiyor. Onlar senin iz bırakan şarkılarını dinlemeye geliyorlar. Onların hatrına 90’lar kültürünü severek anan insanlardaki yerini yerle yeksan etme!..

Bir de DM’den yürüme, dillere düşersin…

Ben bu yazıyı yazmasam kimsenin seni uyaracağı falan yok. Belki kendine gelirsin ben de vesile olursam ne mutlu bana.

Özcan Beylan | Müzik Onair

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.