MüzikMüzik Haber

Mustafa Sandal’dan Nafaka Cevabı!

Emina Jahovic, eski eşinin toplam 1 milyon 105 bin 863 liralık nafaka borcu olduğunu iddia etmişti. Sandal'dan cevap geldi.

Mustafa Sandal ile olaylı bir şekilde yollarını ayıran Emina Jahovic, geçtiğimiz günlerde Sırp basınına eski eşiyle ilgili ilginç itiraflarda bulunmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/emina-jahovicten-mustafa-sandal-itiraflari/

Şarkıcı Emina Jahovic, 2008-2018 yılları arasında evli kaldığı, çocukları Yaman ve Yavuz’un babası Mustafa Sandal’ın toplam 1 milyon 105 bin 863 TL’lik nafaka borcu olduğunu iddia etti. Mustafa Sandal, avukatı aracılığıyla bu iddialara cevap verdi.

İstanbul Aile Mahkemesi’ndeki ‘nafakanın azaltılması’ davasının duruşmasına avukatı Altın Mimir’le katılan Sırp şarkıcı Jahovic, “Mustafa ekonomik olarak rahat. Çocukları okula götürüp getirmesi için araba alacaktı ya da kiralayacaktı. Çocukların tatil paralarını ve evdeki yardımcıların paralarını ödeyecekti. Hiçbirini ödemedi. Nafakayı ödemiyor” dedi.

Jahovic’in avukat Altın Mimir ise “Mustafa Sandal, nafaka borcunu ödemezse mahkeme hapis cezası verecek” şeklinde konuştu. Bu iddia sonrası Mustafa Sandal’ın avukatı Mutluer Doğan Şişman iddialara cevap verdi.

Sandal, avukatı aracılığıyla “Görülmekte olan davaya ilişkin İstanbul 3. Aile Mahkemesi tarafından yayın yasağı konulduğunu ve gizlilik kararı verildiğini hatırlatırız” açıklamasını yaptı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu