Etkinlikler

MÜZİKONAIR SPONSORLUĞUNDA IAESTE ONLINE KARİYER FUARI 2014

Mühendislik, fen öğrencisi ya da yeni mezun musun ve Avrupa’da iş fırsatları ve eğitim olanaklarıyla mı ilgileniyorsun?

O halde, 03.11.2014-14.11.2014 tarihlerinde IAESTE Online Kariyer Fuarı sizin için mükemmel bir fırsat. Faydalı bilgiler bulun, üst düzey işverenlerle ve üniversitelerle iletişim kurun ve diğer 15’in üzerinde Avrupa ülkesindeki öğrenciler ile deneyimlerinizi paylaşın, masanızdan bile kalkmadan!

Sanal kariyer platformumuz aracılığıyla, katılımcı olarak firma profiline bakabilir, iş fırsatlarına başvurabilir ve firma temsilcileriyle çalışma koşulları, güncel projeler ve firma kültürü hakkında daha fazla bilgi almak için sohbet edebilirsiniz.

Katılan üniversiteler sayesinde fuar, yurtdışında okumak isteyen veya doktora olanaklarını araştıran mühendislik ve fen öğrencileri için ilgi çekici bilgiler ve kariyerle ilgili seminerler sağlayacak.

Mesela, “İngilizce CV nasıl yazılır?”, “Yurtdışında kariyere başlamak için en iyi 10 yol” gibi, gelecekte uluslararası bir kariyer yolunda ilgilenen herkes için çok değerli.

OCF-poster-2014_2mm-bleeds-muzikonair

Daha ayrıntılı bilgiyi nerede bulabilirim?

Facebook’ta takip edebilirsiniz (https://www.facebook.com/IAESTEOnlineCareerFair) veya internet sitemize göz atabilirsiniz: http://www.onlinecareerfair.eu

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu