Müzikonair'da Yepyeni Program! Müzikonair Magazin Başlıyor... -
MüzikMüzik Haber

Müzikonair’da Yepyeni Program! Müzikonair Magazin Başlıyor…

Müzik ve magazin gündemine yön veren haberleriyle her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşan Müzikonair Instagram hesabında yeni bir canlı yayın programı başlıyor!

Müzik ve magazin gündemine yön veren haberleriyle her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşan Müzikonair Instagram hesabında yeni bir canlı yayın programı başlıyor! Bugüne kadar pek çok başarılı programa imza atan Müzikonair’da bundan böyle her Pazartesi, magazinin nabzı tutulacak.

Müzikonair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan ve Radyo PR Danışmanı Sevtap Gül’ün sunumuyla Müzikonair Magazin programı her Pazartesi saat 20.00’de Müzikonair Instagram takipçileriyle buluşacak.

Müzik, magazin, sosyal medya, gündem ve müzisyenler için pek çok içeriğin yer alacağı programı kaçırmamak için Müzikonair Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)