Albüm & SingleMüzikVideo

Nicola Morano – Bir Umut Beklerim Klibiyle Yayında

Nicola Morano’nun, Seyhan Record etiketiyle yayınlanan “Karışmak İstiyorum” albümünde yer alan “Bir Umut Beklerim” isimli şarkısı video klibiyle netd müzik’te yayında. Sözleri Caner Susuz imzası taşıyan şarkının müziği Nicola Morano tarafından yapıldı. Düzenlemesini Luca Cognetti’nin üstlendiği şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Marco Proserpio oturdu.

2012’den bu yana Türkiye’de yaşan İtalyan Nicola Morano Türkiye’de İtalyanca, İngilizce ve İspanyolca tercümanlık yaparak hayatına devam ederken ülkemizin kültürünü ve diğer özelliklerini çok beğendiği için ve kültürümüze örf ve adetlerimize daha çok karışmak istediği için ” Karışmak İstiyorum ” ismini verdiği 6 şarkılık albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu.

O SES TÜRKİYE YARIŞMASINDAKİ SEMPATİK İSİM ” NİCOLA MORANO ”

Katıldığı yarışmada özellikle bütün jüri üyelerinin beğenilerini toplayan hatta ” Gökhan ve Hakan ” ile italyanca şarkı söyleyen Nicola Morano  ” Karışmak İstiyorum ”ile başta Türk halkının ve bütün herkesin beğenisini almak istediğini ifade ediyor takdir siz değerli müzik severlerin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu