Müzikonair Nilüfer: Herkes Ne İstiyorsa Onu Giysin, Sanatçı Niye Örnek Olsun Ki? | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Nilüfer: Herkes Ne İstiyorsa Onu Giysin, Sanatçı Niye Örnek Olsun Ki?

Nilüfer, ''Herkes kendi giydiğinden sorumludur. Herkes ne istiyorsa onu giysin. Sanatçı niye örnek olsun ki'' diye konuştu.

Nilüfer, bazı kadın şarkıcıların tartışma yaratan sahne kostümleriyle ilgili konuştu. Nilüfer, ”Herkes kendi giydiğinden sorumludur. Herkes ne istiyorsa onu giysin. Sanatçı niye örnek olsun ki” diye konuştu.

Nilüfer, son dönemde kadın şarkıcıların kostümleri üzerinden yapılan tartışmalarla ilgili soru üzerine temkinli davranıp “Hiç o konuya girmem. Herkes kendi giydiğinden sorumludur. Herkes ne istiyorsa onu giysin. Beni ilgilendirmez. Sanatçı niye örnek olsun ki; hem olsun hem de olmasın. Biraz karışık tartışmalı bir konu. Bu çok spekülasyona açık bir konu, oralara dalmayalım” açıklamasında bulundu.

Pop müziğin usta ismi kendi adına açılan Twitter hesabının sahte olduğunu ve kapanması için girişimde bulunduğunu söyleyip geçtiğimiz günlerde Tiktok hesabı açtığını da sözlerine ekledi. Nilüfer, tüm dünya starlarının Tiktok kullandığını ifade edip “Twitter’daki benim hesabım değil, ama artık Tiktok’ta da varım. Bütün dünya starlarının hepsinin bir Tiktok hesabı var. Ben de orada olmayı uygun gördüm” şeklinde konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)