Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Nilüfer Şimşek – Çember Video Klibi Yayında

Nilüfer Şimşek'in söz, müzik ve klibi kendisine ait Çember isimli çalışması dijital platformlarda ve video klibiyle YouTube'da yayında.

Nilüfer Şimşek’in söz, müzik ve klibi kendisine ait Çember isimli çalışması dijital platformlarda ve video klibiyle YouTube’da yayında.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Nilüfer Şimşek ve şarkı hakkında;

Ben Nilüfer Şimşek, 11 yaşından beri Bağlama çalıyorum, çocukluğumdan beri müziğe hevesim var ama hayat şartları ve koşullar hayallerime geç ulaşmama neden oldu. Konservatuar okumak isterken koşullar dolayısıyla Ege üniversitesi hemşirelik okudum. 4 yıl Adana da 12 yıldır da Diyarbakır da hemşirelik yapıyorum. 2018’de konservatuarı kazandım,hem çalıştım hem okudum. Tek hayalim bestelerimi notaya döküp insanlara duyurabilmekti ve sonunda hayallerimi gerçekleştirdim, artık şarkılarımı notaya alıyorum ve klibimi de kendim çekiyorum. Ve çok yorucu olsada bundan büyük zevk alıyorum. Tek amacım emeklerimin karşılığını alabilmek. İnsanlara bestelerimi duyurabilmek. İnsan isterse her başarının üstesinden gelebilir. Çalışırken okuyabilirsin. İşini istediğin gibi yapabilmek için aranjör de yönetmende olabilirsin. İşin sırrı biraz sabır, azim ve severek yapmak. Geriye işin reklam kısmı ve insanların dikkatini çekmek kalıyor. Buda şu an ki müzik, basın, magazin ve reels video sirkülasyonunlarında çok zor. Hele de çizginizden çıkmak istemeyen bir insansanız…Ama inanıyorum ki doğru üretim er yada geç doğru kazançlar getirecektir…

Çember şarkımdan bahsetmek istiyorum kısaca.Bu şarkımı 2016 yılında yaptım. O zamanlar fotoğrafçılık yapıyordum ,göz bebeklerini fotoğraflamaya aşırı ilgim vardı. Çünkü, her göz bebeğinde farklı tonlar, farklı çizgiler, farklı şekiller vardı.. Bu şarkımı, bir göz bebeğinin yaratılışının güzelliğinden esinlenerek yaptım. Her şarkımın bir hikayesi var… Ve ben her şarkımı yayınlarken ilk yayın gibi duygulanır heyecanlanırım. Çember benim için, gerek müzik gerek çekimler olsun çok emek verdiğim bir eser. Bu nedenle çok özel. Ve eminim ki her kesime ulaşırsa çok beğenelicek ve tutulacak bir şarkı. İnanıyorum ki, ben de şarkım da bir gün insanların yüreğine dokunabilmeyi başarabileceğiz…

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.