Müzikonair Nilüfer’den Rap Müzik Yorumu: Nereye Kadar Böyle Gider? O Güzel Şarkılara Ne Oldu? | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Nilüfer’den Rap Müzik Yorumu: Nereye Kadar Böyle Gider? O Güzel Şarkılara Ne Oldu?

Bu yıl müzikte 50'inci sanat yılını kutlayan Nilüfer, Milliyet Sanat kasım sayısında Asu Maro'ya konuştu. Nilüfer, rap müzik ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bu yıl müzikte 50’inci sanat yılını kutlayan Nilüfer, Milliyet Sanat kasım sayısında Asu Maro’ya konuştu. Nilüfer, rap müzik ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

’70’lerden bugüne sizin kadar aktif devam eden çok az insan var. Sırrı nedir?’ sorusuna yanıt veren usta şarkıcı, ”Hakikaten hiç bırakmadım. Dinleyici galiba kendisini bırakmayan sanatçıyı da seviyor. Ama onun yanı sıra işin müzikalitesini düşündüğümüz zaman çoğunlukla demek ki doğru şarkılar söyledim, doğru insanlarla çalıştım. ” dedi.

Öte yandan yeni şarkılar konusunda sıkıntıları olduğunu vurgulayan Nilüfer, ”Spotify’a bakayım dedim, epeydir bakmıyordum listelere. Bambaşka bir durum. Nereye kadar böyle gider bu rap fırtınası bilemiyorum yani” ifadelerine yer verdi.

Rap konserlerinin dolup taştığını en çok rap şarkıcılarının tıklandığını ve onların dinlendiğini söyleyen Nilüfer, şöyle devam etti;

”Söyleyeceğim bir şey yok ama diğer yandan da o güzel şarkılara ne oldu? İnsanlar da onları sevmese hâlâ dinlemez ki. Bak ‘80’ler konsepti yapılıyor, ‘90’lar yapılıyor. Demek ki onlar da çok seviliyor hâlâ.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)