Müzikonair Nurten Sağlam – Söz Yayında! | Müzikonair
Albüm & SingleAudioMüzikSlowVideo

Nurten Sağlam – Söz Yayında!

Nurten Sağlam'ın Söz ismini taşıyan tekli çalışması dijital platformlarda ve YouTube'da yayında. Söz ve müziği Nurtem Sağlam imzalı şarkının düzenlemesini İsmail Ergenler üstlendi.

Nurten Sağlam’ın Söz ismini taşıyan tekli çalışması dijital platformlarda ve YouTube’da yayında. Söz ve müziği Nurtem Sağlam imzalı şarkının düzenlemesini İsmail Ergenler üstlendi.

dinlemek için tıkla

Nurten Sağlam hakkında;

Müziğe çocukluk yıllarında ayna karşısında tarağı mikrofon yaparak başladım. Okul yıllarında sürekli etkinliklerde sahne aldım ses yarışmalarında birinci oldum. Metin Özülkü’nün sunduğu Engelsiz Sahne programına konuk olarak ilk canlı yayın deneyimimi yaşadım. Sonra ben bu işi ‘kesinlikle yapmalıyım’ dedim ve single sürecim başladı. Lise yıllarından beri söz yazıp, beste yapıyorum. Ayrılık acısı yaşadığım bir dönemin ürünü olarak SÖZ isimli parça ortaya çıktı. Edebiyat öğretmeni olmak benim hayallerim arasındaydı ve iyi ki bu mesleği yapıyorum. Hedefim daha fazla şarkı çıkarmak ve kendi şarkılarımdan oluşan bir repertuvarla binlerce kişiye konser vermek. Bu yolda beni ben yapan özelliklerimden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu