MüzikMüzik Haber

O Ses Rap İçin Hadise Seçildi

Ebru Gündeş ile yaşadıklarından sonra O Ses Türkiye kadrosundan çıkarıldığı iddia edilen Hadise, O Ses Rap jürisinde yer alacak. Acun Ilıcalı jüri olması için Hadise'yi çağırdı

Geçtiğimiz yıl magazin basınında büyük manşetlerle yer alan Reza Zarrab ve Hadise aşkından sonra O Ses Türkiye jüri koltuğuna veda etmişti Hadise. Sebebi, Reza Zarrab’ın aynı yarışmada juri olarak görev yapan Ebru Gündeş’in eşi olmasıydı. Bu ihanet haberlerinden sonra Acun Ilıcalı bir karar alarak Hadise ile yollarını ayırmıştı.

HADİSE YENİDEN KOLTUKTA

“O Ses Türkiye” jürisinden ayrılması uzun süre konuşulan Hadise geri dönüyor. Ebru Gündeş ile yaşadıklarından sonra Acun Ilıcalı’nın jüriden gönderdiği iddia edilen Hadise yine jüri olacak. Ancak bu sefer farklı bir yarışmada…

O SES RAP BAŞLIYOR

Acun Ilıcalı bu kez ‘O Ses Rap”i izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. 2 yıl önce dijital platformda yayınlanan O Ses Rap yeniden başlıyor.

MERO YERİNE SEFO

Jüride kesin olarak anlaşma sağlanan üç isim belli oldu: Hadise, Eypio ve Murda! Son olarak Mero’nun yerine Acun Ilıcalı’nın Sefo ile görüştüğü ve Sefo’nun da jüriliğe sıcak baktığı iddia edildi.

Seçmeleri başlayan yarışmanın çekimlerine de az kalmış.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.