Müzikonair Oğuzhan Koç: Şarkılarımı Hediye Ediyorum | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Oğuzhan Koç: Şarkılarımı Hediye Ediyorum

Üretken bir dönem geçirdiğini söyleyen Oğuzhan Koç, ''Terzi gibi çalışan biri değilim. Şarkılarımı yapıyorum, arkadaşlarıma da hediye ediyorum'' dedi.

Oğuzhan Koç, dün akşam Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlediği Antalya Kültür Yolu Festivali kapsamında konser verdi. Festivalin en kalabalık etkinliklerinden biri olan konserde Oğuzhan Koç on binlerce Antalyalıya dünden bugüne hit olmuş şarkılarını söyledi.

Sahne öncesi habercilerle sohbet eden Koç üretken bir dönem geçirdiğini ifade etti. Yaz başından beri art arda single’lar yayınlayan Oğuzhan Koç “Şu an ürettiğim bütün şarkıları ışık hızıyla kendim söyleyip hemen paylaşıyorum. Ama sevdiğim arkadaşlarım ‘Şarkı var mı?’ dediklerinde ‘Bende bu var’ deyip her zaman kartlarımı açarım. Ama onun dışında çok profesyonel anlamda bana şöyle slow bir şarkı lazım dediklerinde terzi gibi çalışabilen biri değilim. Açıkçası şarkılarımı yapıyorum, sevdiğim arkadaşlarıma da hediye ediyorum” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)