Ana Sayfa » Sosyal » Ekran » “Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı”

“Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı”

oduller-reklam-banner

En son TV8’deki Yemekteyiz ve O Ses Türkiye programlarında boy gösteren Seda Sayan, yorulduğunu söyleyerek iki program ile de ilişkisini noktalamıştı. Ancak Sayan’ın bu tavrı üzerine “Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’yu işinden etti” şeklinde eleştiriler getirilmişti.

Yapılan bu eleştirilere Seda Sayan sert yanıt vermiş ve Büyüktopçu ise Seda Sayan ile arasında herhangi bir husumet olmadığını doğrulamıştı. Tüm bu yaşananların ardından Seda Sayan’ın yakın arkadaşı Fatih Ürek’in sunduğu “Gelinim Mutfakta” yarışması için sunuculuk yapacağı konuşulmuştu.

İlgili Haber: Dev Transfer! Fatih Ürek’in Yerine Seda Sayan…

Ancak Sayan’ın sunuculuk yapması beklenirken sürpriz bir şekilde Onur Büyüktopçu’nun programla anlaştığı ortaya çıktı. Tüm bu yaşananları ise magazin yorumcusu Arto Dalga Instagram hesabından “Şok! Seda Sayan’dan rövanşını aldı” notuyla paylaştı.

“Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı”

Gelinim Mutfakta’nın eski sunucusu Fatih Ürek ise “Gelinim Mutfakta adlı programdan yeni bir proje hazırlığında olduğum için ayrıldım. Bugünden itibaren Gelin Mutfakta, sevgili kardeşim Onur Büyüktopçu’ya emanet, kendisini seviyor ve sonuna kadar destekliyorum” sözleriyle Büyüktopçu’ya iyi dileklerde bulundu.

Kaynak: SinemaPort

“Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı”

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani