Müzikonair “Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı” | Müzikonair
EkranSosyal

“Onur Büyüktopçu Seda Sayan’dan Rövanşını Aldı”

En son TV8’deki Yemekteyiz ve O Ses Türkiye programlarında boy gösteren Seda Sayan, yorulduğunu söyleyerek iki program ile de ilişkisini noktalamıştı. Ancak Sayan’ın bu tavrı üzerine “Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’yu işinden etti” şeklinde eleştiriler getirilmişti.

Yapılan bu eleştirilere Seda Sayan sert yanıt vermiş ve Büyüktopçu ise Seda Sayan ile arasında herhangi bir husumet olmadığını doğrulamıştı. Tüm bu yaşananların ardından Seda Sayan’ın yakın arkadaşı Fatih Ürek’in sunduğu “Gelinim Mutfakta” yarışması için sunuculuk yapacağı konuşulmuştu.

İlgili Haber: Dev Transfer! Fatih Ürek’in Yerine Seda Sayan…

Ancak Sayan’ın sunuculuk yapması beklenirken sürpriz bir şekilde Onur Büyüktopçu’nun programla anlaştığı ortaya çıktı. Tüm bu yaşananları ise magazin yorumcusu Arto Dalga Instagram hesabından “Şok! Seda Sayan’dan rövanşını aldı” notuyla paylaştı.

onur büyüktopçu seda sayan gelinim mutfakta arto dalga instagram

Gelinim Mutfakta’nın eski sunucusu Fatih Ürek ise “Gelinim Mutfakta adlı programdan yeni bir proje hazırlığında olduğum için ayrıldım. Bugünden itibaren Gelin Mutfakta, sevgili kardeşim Onur Büyüktopçu’ya emanet, kendisini seviyor ve sonuna kadar destekliyorum” sözleriyle Büyüktopçu’ya iyi dileklerde bulundu.

Kaynak: SinemaPort

onur büyüktopçu seda sayan gelinim mutfakta fatih ürek instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)