Müzikonair OnurAkayMedya Yılın Dijital Altın Ödülleri Sahiplerini Buldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

OnurAkayMedya Yılın Dijital Altın Ödülleri Sahiplerini Buldu

OnurAkayMedya Yılın Dijital Altın Ödülleri, 5. kez sahiplerine verildi. Müzikonair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan’ın da jüri kadrosunda yer aldığı ödüller her sene Mart ayında dijital olarak verilmeye devam edecek.

Sanat, basın ve medya dünyasının en prestijli ödülleri olarak gösterilen ve Türkiye’de özellikle Türk sanat müziğinin “Oscar Ödülleri” olarak kabul edilen Zeki Sincar Production Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilen OnurAkayMedya Yılın Dijital Altın Ödülleri, 5. kez sahiplerine verildi. Müzikonair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan’ın da jüri kadrosunda yer aldığı ödüller her sene Mart ayında dijital olarak verilmeye devam edecek.

Türkiye’de özellikle Türk sanat müziğinin “Oscar Ödülleri” olarak kabul edilen OnurAkayMedya Yılın Ödülleri daha önce 4 kez görkemli törenlerle sahiplerine verilmişti. Pandemi nedeni ile 2 yıldır ertelenen ödül törenleri, bu sene ise Türkiye’nin yaşadığı deprem felaketleri nedeniyle törensiz ve dijital olarak sahiplerine veriliyor.

3 aydır Türkiye’nin önde gelen grafikerleri tarafından tasarlanan ödüllerin tasarım ücretini karşılayan sponsor firma, ödüllerin yapım ve tören masraflarını ise depremzedelere yardım olarak gönderdi. Dijital olarak yayın yapan OnurAkayMedya, bu sene Türkiye’de bir ilke imza atarak dijital ödül verdi ve her sene Mart ayında da dijital olarak vermeye devam edecek.

Jüride Efsane İsimler Yer Aldı

Kültür ve sanat ödülleri jüri başkanlığını usta sanatçı ve öğretim görevlisi Nilgün Acar Onat, Basın, medya ve magazin ödülleri jüri başkanlığını ise ünlü televizyoncu, magazin yorumcusu ve yapımcı Erol Köse üstlendi. Jüride değerli sanatçılar, şairler, bestekârlar, oyuncular, gazeteciler, yazarlar ve büyük hocalar yer aldı.

Jüride  Süheyla Altmışdört, Erol Sayan, Nilgün Acar Onat, Dr. Erol Köse, Onur Akay, Melihat Gülses, Ayşe Mine, Osman Babuşçu, Erol Bingöl, Nedim Saatçioğlu, İpek Dereli, Müge Oruçkaptan, Meral Konrat, Kıvanç Terzioğlu, Ahmet Çevik, Özcan Beylan, Mustafa Barış Durak, Zühre Gülşen, Ülkü Gözen Stewart gibi isimler yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)