Müzikonair Özcan Beylan ve Sevtap Gül’ün Sunduğu Magazin Programı İlk Bölümüyle Gündeme Damga Vurdu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Özcan Beylan ve Sevtap Gül’ün Sunduğu Magazin Programı İlk Bölümüyle Gündeme Damga Vurdu

Özcan Beylan ve Sevtap Gül, Salı akşamları saat 21.00'de Müzikonair Instagram hesabında gerçekleştirdikleri magazin programının ilk bölümü dün akşam yayınlandı.

Özcan Beylan ve Sevtap Gül, Salı akşamları saat 21.00’de Müzikonair Instagram hesabında gerçekleştirdikleri magazin programının ilk bölümü dün akşam yayınlandı. Programda müzik ve magazin gündemine ilişkin öne çıkan başlıklar ele alındı.

Müzik ve magazin gündemine ilişkin öne çıkan başlıkların ele alındığı programda Özcan Beylan, ”Müzik sektörü 15 – 20 yılda bayağı evrildi. Tarkan, Demet Akalın, Sezen Aksu’nun ön plana çıktığı bir piyasaydı. Sonra rapçiler piyasaya girdi. Rapçiler anlamı olmayan şarkılar yapıyorlar bunu kendileri de söylüyor. Blok3 bu anlamda açığı tamamladı. Yaptığı müzik hem yeni nesile hem de arabeske ve duygulara hitap etti. Bu yüzden öne çıktı.” dedi.

Sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan’ın da canlı yayına dahil olduğu programda, ayrıca müzik listeleri, magazin gündemi ve pek çok konuya değinildi

.canlı yayın tekrarı için tıkla

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)