MüzikMüzik Haber

Özcan Beylan’dan Kamuoyuna Önemli Duyuru!

MuzikOnair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan, ismini kullanarak sanatçıları dolandırmaya çalışan şüpheli hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

MuzikOnair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan, ismini kullanarak sanatçıları dolandırmaya çalışan ve çeşitli yöntemlerle hak talebi isteyen bir şahıs hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

‘Kamuoyuna önemli duyuru’ başlığıyla paylaşımda bulunan MuzikOnair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“MüzikOnair adıyla benim adımı ve Mertcan adlı hayali bir ismi kullanarak, müzik sektöründen pek çok kişiyi dolandırmaya çalışan, telefon numarasının sonu ‘00 02’ olan ve Whatsapp’ta benim fotoğrafımı kullanarak çeşitli mail adresleriyle sanatçılara yazan, onları çeşitli yöntemlerle kandırarak hak talebi isteyen kişi hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduğumuzu ve böyle kimselere itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine arz ederim.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.