Müzikonair Petek Dinçöz ve Reza Zarrab Dedikodusu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Petek Dinçöz ve Reza Zarrab Dedikodusu

Şarkıcı ve sunucu Petek Dinçöz, 2014 yılında evlendiği Serkan Kodaloğlu'ndan geçtiğimiz haftalarda boşandı. Boşandıktan sonra oğluyla Miami'ye yerleşme kararı alan Dinçöz'le ilgili kulislerde ilginç bir dolanıyor.

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran Petek Dinçöz, 2014 yılında iş insanı Serkan Kadaloğlu ile nikah masasına oturdu. 2017 yılında ilk çocuklarını kucağına alan çift, 1 ay önce tek celsede boşandı. Boşandıktan sonra sessizliğini koruyan Dinçöz, önceki gün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak oğluyla Miami’ye yerleştiğini duyurdu.

41 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ; “Sn. Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde, anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle.” diyerek boşandıklarını duyurmuştu.

Miami’ye taşındığını sosyal medya hesabından duyuran şarkıcı, “Oğlumun yabancı dilini daha hızlı ve iyi geliştirebilmesi için bundan sonra ki süreçte eğitim ve öğretim yılını yurtdışında devam etmesini istediğim için, Miami’ye yerleşme kararı aldım. Bir süre işlerim doğrultusunda gidiş-dönüş yapacağım. Onun dışında burası çok güzel, alışmaya çalışıyoruz. Elimden geldiğince de Instagram’da aktif olmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Dinçöz’ün Miami’ye gidişinin arka planında Reza Zarrab’ın olduğu iddia edildi. Gündeme bomba gibi düşen aşk iddiasının ardından Petek Dinçöz sessizliğini korurken Zarrab cephesinden açıklama geldi. Zarrab’ın avukatı, yaptığı açıklamada söz konusu iddiayı yalanladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu