Poll Production'a YouTube'dan Uluslararası Ödül!.. -
MüzikMüzik Haber

Poll Production’a YouTube’dan Uluslararası Ödül!..

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube, Türkiye’nin en büyük müzik şirketlerinden bir olan Poll Production’ı ödüllendirdi.

Poll Production’ın YouTube üzerindeki kanalını 1.300.000 kişinin takip etmesi sonucu Polat Yağcı ve ekibine YouTube tarafından “Altın Buton” ödülü gönderildi.

YouTube CEO’su Wojcicki yazdığı mektupta “Tebrikler, Venedik, Vancouver ve hatta Las Vegas’tan bile büyüksünüz. Bu şehirlerin nüfuslarından fazla insan sizi takip ediyor ve biz de yaptığınız işle gurur duyuyoruz. Yarattığınız içeriklerle bizi etkilediniz. Yaratıcılığa ve büyük düşünmeye devam edin. Sizler bize ilham veriyorsunuz” cümleleri dikkat çekti.

Polat Yağcı yönetimindeki Poll Production, bağımsız müzik kanalları arasında abone sayısıyla şuan birinci sırada. Şirketin şimdiki hedefi ise 10 milyon aboneye ulaşıp “Elmas Buton”u Türkiye’ye getirmek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)