MüzikMüzik Haber

Pop Müzikte Atarlı Şarkı Dönemi! Shakira’dan Sonra Miley Cyrus!

Shakira'nın eski sevgilisi Gerard Pique'ye ithafen yazdığı atarlı şarkının ardından bir hamle de Miley Cyrus'tan geldi. Cyrus'un geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan "Flowers" şarkısı da eski eşine gönderme yaptığı öne sürüldü.

Dünya müzik piyasası Shakira’nın eski sevgilisi Gerard Pique’ye yazdığı şarkıyı konuşurken, hafta sonu müzik platformlarında bir başka kadın şarkıcının şarkısı daha bu akıma dahil oldu. Ayrılık şarkıları popülerleşirken Miley Cyrus’ın Flowers’la eski eşi Liam Hemsworth’e gönderme yaptığı düşünülüyor. Eski eşinin doğum gününde yayınlanan şarkıda Cyrus “Beni senin sevebileceğinden daha iyi sevebilirim” sözleri iddiayı güçlendirdi.

Youtube’de 45 milyondan fazla dinlenen Flowers’ın sözlerinin, Bruno Mars’ın 2012 tarihli When I Was Your Man şarkısının sözlerine bir cevap niteliğinde.Bruno Mars şarkıda “Sana çiçekler almalıydım / Elini tutmalıydım / Sana tüm saatlerimi vermeliydim şansım varken” derken Cyrus, “Kendime çiçek alabilirim / Adımı kuma yazabilirim / Kendimi dansa kaldırabilirim / Kendi elimi tutabilirim / Beni senin sevebileceğinden daha iyi sevebilirim” sözleriyle tek başına güçlü olabileceğini ifade ediyor.

Bu sözler de ister istemez akıllara Cyrus’un 2019’da boşandığı eski eşi Liam Hemsworth’u akıllara getirdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.