Müzikonair Radyo 7 Canlı Yayın Aracı ile Türkiye’yi Dolaşıyor!.. | Müzikonair
RadyoUlusal

Radyo 7 Canlı Yayın Aracı ile Türkiye’yi Dolaşıyor!..

Sevilen Radyo Programcısı Umut Öztürk, Radyo 7 canlı yayın aracı ile Türkiye’nin dört bir yanını gezerek dinleyenleri ile buluşuyor. Öztürk,dün dinleyicileri ile Esenler Meydan’ında bir araya geldi.

RADYO 7 HER YERDE

Radyo 7 canlı aracı ile Türkiye’nin dört bir yanına çıkartma yapan Öztürk’e, dinleyicilerin ilgisi yoğun. Öztürk, dinleyenlerin derdini dinleyip onlara mikrofon uzatıyor, gelen her misafirine hediye takdim ediyor ve kamuoyuna seslenmek isteyenlere de mikrofon verip, Radyo 7 aracılığı ile tüm Türkiye’ye sesini duyurmasını sağlıyor. Dinleyiciler sesini tüm Türkiye’ye ulaşmasında aracı olan Radyo 7’nin il ve ilçe meydanlarından canlı yayın yapmasından ise çok memnun.

“TEŞEKKÜLER ESENLER”

Hafta içi her gün Radyo 7’de 22- 01 arasında canlı yayın yapan Umut Öztürk, dün Esenler Meydanı’nda dinleyicileri ile bir araya geldi. Esenler’de radyo programcısı Öztürk’e ilgi yoğundu. Yayın sonu sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Öztürk, ‘Bu sevgi selinin tarifi yok. İyi ki varsınız. Teşekkürler Esenler!’ ifadesini kullandı.

RADYONUN SAMİMİYETİNİ HİSSETTİLER

Gittiği her il ve ilçede yoğun ilgili karşılaşan Öztürk, meydanlardan verdiği ‘birlik ve beraberlik’ mesajları ile radyonun samimiyetini ve birleştirici yönünü ön plana çıkartıyor. Öztürk, “Gittiğimiz her ilçe’de dinleyenlerimizin yoğun sevgi seli ile karşılaşıyoruz. Biz Radyo 7 olarak, bu alanları dolduran dinleyenlerimiz ile bir aileyiz. Dün bu meydanı doldurup bizi yalnız bırakmayan tüm dinleyenlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
Enes Özdemir | MüzikOnair

author avatar
Hilal Çağlar
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)