RadyoUlusal

Radyo Turkuvaz’la Türkiye Tek Ses!..

Radyo Turkuvaz, Afrin’deki Mehmetçiklerimize mesajlarınızı iletiyor!

Sosyal medyada #MehmetçiğeMesajım etiketi ile paylaştığınız videolarınız ya da Radyo Turkuvaz Whatsapp Mesaj Hattına ilettiğiniz sesli ve görüntülü mesajlarınız ile kahraman askerlerimize sesimizle destek oluyoruz.

RADYO TURKUVAZ, DİNLEYİCİSİNDEN, SANATÇISINA TEK SES TEK YÜREK

Ünlü sanatçılardan, Türkiye’nin dört bir yanındaki dinleyenlere kadar iletilen tüm mesajlar, sınır hattında bulunan ekibimiz aracılığı ile kahraman Mehmetçiğe dinletip izletilecek.

HAYDİ TÜRKİYE

Kahraman Mehmetçiğe sesli ve görüntülü mesajını RADYO TURKUVAZ WhatsApp hattına gönder, sesinle güçlerine güç kat.

Radyo Turkuvaz Mesaj Hattı 0505 188 30 00

Radyo Turkuvaz’ın yapmış olduğu bu anlamlı kampanyaya sanat camiasından birçok isim ilk andan itibaren büyük ilgi gösterdi. Sanatçılar ve dinleyiciler videolu mesajlarıyla Afrin’deki kahraman Mehmetçiğe seslenmeye devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen bu videoları sınır hattında bulunan Radyo Turkuvaz ekibi Mehmetçiğe izleterek tüm Türkiye’nin yanlarında olduğunu bir kez daha göstermiş olacak.

ŞU ANA KADAR KATILAN SANATÇILAR;
Esra Erol, Seda Sayan, Muazzez Ersoy, Muazzaz Abacı, Murat Boz, Burcu Güneş, Bülent Serttaş, Alişan, Hakan Altun, Linet, Yeşim Salkım, Mahmut Tuncer, Sibel Can, Gökhan Tepe, Emre Aydın, Kutsi, Bahadır Tatlıöz, Betül Demir, Nadide Sultan, Mustafa Ceceli, Özgün, Öykü Gürman, Yeliz, Altay, Grup 84-Tuna Velibaşoğlu, Tuğba Özerk, Kolpa grubu, Aynur Aydın, Selcan Asyalı, Buray, Cem Belevi, Ayla Çelik, Edis, Aydın Kurtoğlu, Derya Uluğ, Yonca Lodi, Lara, Ömür Gedik, Doğuş, Hakan Kahraman, İrfan Özata, Bilge Nihan, Elif Buse Doğan,Şahan Gökbakar, Serdar Ortaç.

Radyo Turkuvaz Afrin’de Mehmetçiklerimizle

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu