Müzikonair Radyocu Eftalya Nur Amerika’ya Yerleşti | Müzikonair
MüzikMüzik HaberRadyo

Radyocu Eftalya Nur Amerika’ya Yerleşti

Daha ortaokul yıllarında radyoculuk yapmaya başlayan Eftalya Nur, radyoculuğu bıraktı ve Amerika'ya yerleşti.

Radyoculuk kariyerini katıldığı bir programda; “Daha ortaokul yıllarında radyoculuk ve mikrofon ateşi düştü içime. Eskişehir’de yerel radyolarda program yaparken acaba bir gün ben de ulusal bir radyodan sesimi duyurabilecek miyim diye düşünürdüm hep. Aldığım diksiyon ve şan derslerinin ardından, azim, istek ve inatla, tüm zorluklara göğüs gererek 2000 yılında İstanbul bana kapılarını açtı” diyerek anlatan Eftalya Nur radyoculuğu bıraktı.

Best FM, Alem FM, Kral FM gibi Türkiye’nin önde gelen radyo kanallarında yayın yapan Nur, Amerika’ya yerleşme kararı aldı. Radyoculuğu bırakıp YouTube’da kendi yayınlarına devam eden Eftalya Nur, kendi içeriklerini üretiyor.

“Eftalya Nur’la Uyanış” isimli YouTube kanalında son olarak Türkiye’nin en önemli astrologlarından Serdar Özaslan ile yayın yaptı.

 

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)