Radyocular Sihirli Mikrofon'a Kitlendi!.. -
ÖzelRadyoUlusalYerel

Radyocular Sihirli Mikrofon’a Kitlendi!..

muzikonair-ozel-haber-banner

Radyo sektörünün bugüne kadar düzenlenen en iyi ödül töreni olarak gösterilen Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen Sihirli Mikrofon Ödül Töreni bu sene dördüncü kez düzenleniyor.

4. Sihirli Mikrofon Ödülleri için bugün ön eleme oylaması başladı. www.sihirlimikrofon.org adresinden 20-22 Ocak tarihleri arasında yapılacak ön elemeyi geçen radyolar ve radyocular, 26 Ocak – 9 Şubat 2016 tarihleri arasında dinleyenlerin vereceğini oylarla sahiplerini bulacak.

Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri Ödül Gecesi ise 11 Şubat 2016 tarihinde, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek.

Sihirli Mikrofon ekibi elemelerden önce radyosu bulunan üniversitelere giderek burada ödül töreni hakkında bilgilendirici slaytlar izletildi. Ayrıca pek çok radyo kanalı ve radyocu Sihirli Mikrofon’da oy toplamak için reklam çalışmaları başlattı. Sosyal medyadan, reklam panolarından, radyo anonslarından oy toplamaya çalışan radyo kanalları ile radyo programcılarının kıyasıya mücadelesi sonucu merakla bekleniyor.

Sihirli Mikrofon ekibi tramvay giydirme, reklam panoları ve durak reklam çalışmalarının yanı sıra sosyal medya reklamları yayınlayarak da organizasyona verilen öneme değinmiş oldu.

İşte o reklam çalışmalarından bazıları :

foto1 foto2 foto3 foto4

Gelişmeleri MüzikOnair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)