Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Türker Güneş – Yara Aldım Video Klibi Yayında

Türker Güneş'in söz ve müziği Samed Purçak imzalı Yara Aldım isimli şarkısı dijital platformlarda ve video klibiyle YouTube'da yayında.

Türker Güneş’in söz ve müziği Samed Purçak imzalı Yara Aldım isimli şarkısı dijital platformlarda ve video klibiyle YouTube’da yayında. Düzenlemesini Samed Purçak ve İlker Güneş’in üstlendiği şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Metin Boyraz oturdu.

Türker Güneş hakkında

1999 yılında Bartın’da doğan Türker Güneş, ailesinin desteği müzik ile tanışmış ve bu ilgisini Türk halk müziği parçalarına eşlik ederek göstermiştir. İlk sahnesini dokuz yaşındayken Bartın Üniversitesi bahar şenlikleri etkinliğinde sergileyen Türker, 16 yaşından beri arkadaşı olan Samed Purcak ile müzik prodüksiyonu ve vokal konusunda kendini geliştirmeye karar vermiştir.

2016 yılında TRT platformunun düzenlediği Türk Halk Müziği amatör ses yarışmasına katılmış ve birincilik kazanmıştır.

19 yaşında ilk şarkısı olan ‘’Gitme Sen’i bağımsız olarak yayınladıktan sonra, yeni çıkış şarkısı olan Yara Aldım’ı EFG Production etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunuyor. Bir aşk hikayesinin hüznünü konu alan şarkının söz ve bestesi Samed Purcak’a ait. Şarkı 19 Nisan’da tüm dijital platformlarda yayına girdi.

Türker Güneş - Yara Aldım

Yara Aldım şarkı sözleri

Yürüyorum karanlık son,

Sensiz olmuyor çok zor.

Ellerim kilitlendi, korkuyorum of of

Beni senden alan sadece zamandı,

Bu masal yarım kaldı biz yara aldık.

Biraz yara aldım, Geçer sandım

Geçmedi ki kalp sana kandı

Biraz zaman aldı ama yandım

Ateşine kor kalbime yol artık

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu