MüzikMüzik Haber

Ramazan Bayramı’nda Radyo ve Tv Şampiyonu Kim Oldu?

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte yaz hitlerinin listesi de oluşmaya başladı. Birçok şarkıcı birbiri ardına yayınladıkları yeni şarkılarını piyasaya sürdü. Peki geride bıraktığımız üç günlük Ramazan Bayramı’nda en çok hangi şarkı yayınlandı?

Radyo TvMetre verilerine göre geride bıraktığımız Ramazan Bayramı’nda radyo ve televizyonlarda en çok yayınlanan şarkılar belli oldu.

Buna göre televizyonlarda en çok Ziynet Sali’nin Nihat Oodabaşı yönetmenliğinde kliplendirdiği son çalışması  ‘Bana Da Söyle’ zirvenin sahibi oldu. Ziynet Sali’yi sırasıyla; Berkay- Ayrılmam, Demet Akalın – Napıyorsan Yap, Gülben Ergen- Müsaadenle ve Fatma Turgut – Bir Varmış Bir Yokmuş izledi.

Ulusal radyolarda ise Ramazan Bayramı’nda en çok yayınlanan şarkı Yalın – Deva Bize Sevişler Oldu. Yalın’ı sırasıyla; Ziynet Sali – Bana Da Söyle, Göksel – Bu Da Geçecek, Berkay – Ayrılmam ve Fatma Turgut – Bir Varmış Bir Yokmuş izledi.

Yerel radyolarda ise zirvenin sahibi Betül Demir’in son çalışması ‘Devlerin Aşkı’ oldu. Hande Ünsal, son teklisi ‘Nerdesin?’ ile ikinci, Gülşen ‘Bir İhtimal Biliyorum’ şarkısıyla üçüncü sırada yer aldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu