Rap Şarkıcıları Konserlerden Ne Kadar Kazanıyor? -
MüzikMüzik Haber

Rap Şarkıcıları Konserlerden Ne Kadar Kazanıyor?

Rap şarkıcıların 2022'de güncellenmiş sahne ücretleri belli oldu. Uzi, Sefo, Gazapizm, Çakal ve Reckol gibi önemli sanatçıların yer aldığı listede aldıkları ücretler dudak uçuklattı. 

Rap şarkıcıların 2022’de güncellenmiş sahne ücretleri belli oldu. Uzi, Sefo, Gazapizm, Çakal ve Reckol gibi önemli sanatçıların yer aldığı listede aldıkları ücretler dudak uçuklattı.

Rapçilerin arasında en çok sahne ücreti alan isimler 170 bin TL ile Uzi ve Sefo oldu. Uzi’yi 140 bin TL ücret ile Lvbel C5 ve Batuflex takip etti. Üçüncü sırada ise 120 bin TL ile Çakal ve Reckol yer aldı. Sahne ücreti olarak Norm Ender ise 85 bin TL ücret alıyor. Listenin devamına göre; NO1 65 bin TL alırken, CEG 40 bin TL, Şehinşah 40-45 bin TL, Khontkar 35-50 bin TL arası konserlerden gelir kazanıyor. Hidra’nın ise diğerlerine göre oldukça düşük bir ücret alması dikkat çekti. Şarkıcı, çıktığı sahne için 15-20 bin TL arası ücret alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)