GündemSosyal

Rapçi Şanışer Ve Lia Shine’dan ‘Sinan Oğan’ Tepkisi!

Rapçi Şanışer, Sinan Oğan'ın cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyeceğini açıklaması üzerine küfür etti. Bir diğer tepki de ünlü rapçi Lia Shine'dan geldi.

Rapçi Şanışer, Sinan Oğan’ın cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceğini açıklaması üzerine küfür etti. Bir diğer tepki de ünlü rapçi Lia Shine’dan geldi.

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 5,2 oranında oy alan Sinan Oğan, ikinci tur seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleyeceklerini açıkladı. Oğan’ın bu kararı sosyal medyada gündem oldu. Twitter’da ünlü isimlerden tepkiler ve eleştiriler gelmeye başladı. Bu isimlerden bazıları rapçi Şanışer ve Lia Shine oldu. Şanışer, Twitter hesabından Sinan Oğan’ın açıklaması üzerine küfür etti. Lia Shine ise, ” Bir Türk genci olarak Tayyip Erdoğan’dan nasıl hesap soracaksam senden de soracağım satılmış Sinan.” sözlerini paylaşarak tepkisini gösterdi.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.