RadyoUlusal

Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı Radyoda İlk Kez Bir Araya Geldi!..

Basın dünyasının iki önemli ismi Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı’nın ilk kez bir araya geldikleri radyo programı dinleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi.

Sabah Gazetesi Yazarı Rasim Ozan Kütahyalı CRI TÜRK FM’de yayınlanlan “Rasim Ozan Kütahyalı ile Markaj” programında eşi Habertürk Gazetesi Yazarı Nagehan Alçı’yı ağırladı.

Eğlenceli geçen programda siyaset, sanat ve aktüel konular masaya yatırıldı.

Alçı ve Kütahyalı gündemin yoğunluğundan arta kalan zamanlarda fırsat buldukça ikizleriyle vakit geçirdiklerini, sık sık seyahat etmeye çalıştıklarını söyledi.

Yemek yapmayı çok sevdiğini belirten Nagehan Alçı “Ekranda yemek programı yaptım, tekrar düşünüyorum. Yemek yapmak benim için terapi gibi” dedi.

AK Parti’li belediyelerde yaşanan istifalara değinen Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı hassas bir dönemden geçildiğini sürecin iyi yönetilmesi gerektiğini vurguladı.

 NAGEHAN ALÇI: AK PARTİ İSTİFALAR KONUSUNDA RADİKAL BİR STRATEJİ İZLİYOR

“2019 sürecinde belediye başkanlarının istifa kararı neden alındı, gitmeleri neden istendi bu konuda iyi bir gerekçelendirme yapılmalı.  Komuoyunda oluşan soru işaretleri giderilmeli. Tatmin edici bir açıklama yapılmalı. Radikal bir stratejİ uygulanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kafasında bir plan var mutlaka. 2002’den beri bir parti hala kendisinden bahsettiriyor. Bu büyük bir başarıdır bunun da altı çizilmeli.”

RASİM OZAN KÜTAHYALI: İSTİFA SÜRECİ SORUNSUZ YÜRÜMELİ

Türkiye^nin farklı illerinden belediye başkanları tarafından arandığını belirten Rasim Ozan Kütahyalı sürecin taraflara zarar vermemesi gerektiğine dikkat çekti.

“Belediye Başakanları bu süreçte diken üstünde. Yenilenme olmalı özellikle kaybedilme tehlikesi olan yerlerde değişime gidilmeli. Tasfiye edildiği için 2019’da  kaybedilen yerler olmaması da bu süreçte önemsenmesi gereken bir başka nokta.”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu