Müzikonair Rihanna Dünyanın En Pahalı Düğününde Sahne Aldı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Rihanna Dünyanın En Pahalı Düğününde Sahne Aldı

Rihanna, Super Bowl performansından yaklaşık bir buçuk yıl sonra ilk kez sahne alarak Ambani ailesinin düğün öncesi partisinde performans sergiledi.

Hindistan’ın en varlıklı iş insanlarından Mukesh Ambani’nin oğlu, Anant Ambani, 28 yaşında evleniyor. Ambani ailesi, bu özel gün öncesinde düzenlenen parti için dünyaca ünlü Grammy ödüllü şarkıcı Rihanna ve ünlü illüzyonist David Blaine ile anlaşmıştı. Rihanna, Super Bowl performansından yaklaşık bir buçuk yıl sonra ilk kez sahne alarak Ambani ailesinin düğün öncesi partisinde performans sergiledi.

Barbadoslu şarkıcı, Jamnagar’daki özel partide “Work”, “Wild Thoughts”, “Birthday Cake”, “Pour It Up” ve “Pose” gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnedeki özel koreografi ve dansçılarla birlikte unutulmaz bir performans sergiledi.

Rihanna’nın bu özel gecedeki performansıyla elde ettiği gelir ise yaklaşık 6,33 milyon dolar olarak belirtiliyor. Ambani ailesinin bu tür organizasyonlar için büyük bütçeler ayırmasıyla birlikte, Rihanna gibi dünya çapında ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikler, büyük ilgi ve medya dikkatini çekiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu