Müzikonair Şarkıcı Mehtap Yılmaz Felç Geçirdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Şarkıcı Mehtap Yılmaz Felç Geçirdi

Popstar yarışmasıyla tanıdığımız şarkıcı Mehtap Yılmaz, önceki gece apar topar hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirdi.

Popstar yarışmasıyla tanıdığımız şarkıcı Mehtap Yılmaz, önceki gece apar topar hastaneye kaldırıldı. Edinilen bilgiye göre Mehtap Yılmaz, beyin pıhtısı nedeniyle kısmi felç geçirdi. Mehtap Yılmaz’ın sağlık durumu hakkında paylaşılan bilgide , ”Şu anda doktorlar durumunun daha iyiye gittiğini ve gerekli tedavinin yapıldığını belirtmişlerdir. Sağlık durumuyla ilgili gelişme olduğunda sevenlerine bilgilendirme yapılacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Seda Sayan İddiası Dikkat Çekmişti

Son zamanlarda Instagram’da yaptığı paylaşımlar ve görünüşündeki değişimle de dikkat çeken isim, Seren Serengil’in YouTube programında çarpıcı iddialarda bulundu.

Seren Serengil’in programına katılan Mehtap Yılmaz’a, “Seda Sayan Kanal D’de program yapıyordu, o esnada sana ya Star’dan ya da Show’dan teklif geliyor tam Seda Sayan’ın karşı saati…” şeklinde bir iddia ile yaklaştı.

Mehtap ise bu konuda, “Star’dan teklif geldi, karşı saati ve yanındaki stüdyosu daha büyük. Ancak işlerimde birileri tarafından baltalandı, bu durumu tüm Türkiye bilsin” şeklinde cevap vererek Seda Sayan’ı işaret etmişti.

İlgili Haber İçin Tıkla

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)