Müzikonair Şarkıcı Selen Görgüzel, Daha Dinç Kalabilmek İçin Anne Sütü İçmeye Başladı! | Müzikonair
GündemSosyal

Şarkıcı Selen Görgüzel, Daha Dinç Kalabilmek İçin Anne Sütü İçmeye Başladı!

Selen Görgüzel, daha dinç olmak için yeni doğum yapan arkadaşının sütünü içmeye başladı. Elinde sütle görüntülenen şarkıcı "Arkadaşımdan sağdım. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti" dedi.

Selen Görgüzel, daha dinç olmak için yeni doğum yapan arkadaşının sütünü içmeye başladı. Elinde sütle görüntülenen şarkıcı “Arkadaşımdan sağdım. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti” dedi.

Şarkıları, dansları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, daha sağlıklı ve dinç olmak için anne sütü içmeye başladı. Doktor tavsiyesiyle böyle bir şey yapmaya başladığını söyleyen şarkıcı, bebeği olan bir arkadaşına süt sağdırdığını söyledi.

“ANNE SÜTÜ ENFEKSİYONA İYİ GELİYOR”

Şimdilerde YouTube’da yayınlanan Beyaz Magazin programında yorumculuk yapan Selen Görgüzel, çekim sonrası gittiği Nişantaşı’nda görüntülendi. Pet şişenin içine koyduğu anne sütüyle dikkat çeken şarkıcı “Bebeğini emziren arkadaşımdan sağdığım anne sütü… Doğal gerçek anne sütü. Bunların çabuk tüketilmesi gerekiyor. Enfeksiyona iyi geliyor. Bu ara yoğun tempoda çalışıyorum vitamin takviyesi alsam da yorgunluğumu atamıyorum, doktorum böyle bir şey tavsiye etti. Kanser hastalarına da çok faydası var. Yeni duyulmaya başlandı. Özellikle enfeksiyonla ilgili tüm konularda gerçek bir antibiyotik” diyerek herkesi şaşırttı.

author avatar
Efsun Atik
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)