Genel Bilgiler

Şarkınızın Radyoda Çalması İçin Yapmanız Gerekenler

Şarkınızın milyonlara ulaşması ve yeni bir dinleyici kitlesi kazanması için hiç kuşkusuz en bilinen yöntemlerden biri de şarkınızın radyoda çalması denilebilir.

Şarkınızın milyonlara ulaşması ve yeni bir dinleyici kitlesi kazanması için hiç kuşkusuz en bilinen yöntemlerden biri de şarkınızın radyoda çalması denilebilir. Bu noktada profesyonel hizmet almak son derece olmazsa olmaz noktalardandır. Şarkınızı radyoda çalmak üzere radyo tanıtım şirketi ile irtibat kurmanız bu alanda atacağınız ilk adımdır. Müzik Onair güçlü PR hizmeti sunan en profesyonel ve bilinir bir radyo PR şirketini bünyesinde barındırır. Bitçok ünlü sanatçının albüm ve single çalışmalarında radyo PR hizmetini yürüten Müzik Onair PR güçlü ekibi ile iş ortaklığı sunmaktadır.

Yerel ve Ulusal Radyolar İçin PR Hizmetleri

Müzik Onair PR şarkınızın ulusal ve yerel radyo istasyonlarındaki program ve müzik direktörlerine ulaşması için hazırlanması gereken basın bültenlerinden ikili telefon görüşmelerine kadar her türlü ayrıntı üzerinde özenle çalışır. Yerel veya ulusal farketmeksizin şarkınızın radyoda çalması profesyonel bir destek almadan oldukça düşük bir ihtimaldir. Özellikle amatör ve bağımsız müzisyenlerin ve sektördeki yeni isimlerin Radyo PR hizmeti alması şarttır. Nitekim rekabetin hat safhada olduğu radyolardaki müzik listelerine girebilmek sanıldığından daha zordur.

Radyo PR Hizmeti Maliyetli Mi?

Özenle seçilerek bir süzgeçten geçirilen şarkılar, radyolarda çalınır. Müzik Onair PR şarkınızın türü ve diğer ayrıntıları da göz önünde bulundurarak şarkınızın radyolarda tanıtılması için çalışır. Radyo PR hizmetinin yüksek bütçelerle yapıldığı sanılsa da Müzik Onair Company bünyesindeki PR şirketi bütçenize uygun teklifler ve öneriler sunmaktadır. Şarkınızın radyoda çalması ve bunun yanı sıra radyolarla telefon bağlantıları kurabilmeniz de PR hizmetleri arasında yer alır.

Detayli bilgi için muzikonair@gmail.com adresi ve WhatsApp üzerinden 0552 685 38 82 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.