MüzikMüzik Haber

Sayedar’dan Hatice’ye Sert Yanıt

Ünlü rapçi Sayedar yaptığı yorumlarla ilgili Hatice’ye çok sert cevaplar verdi. Önceki haberimizde Hatice rapçileri küfür kullanmaları ve isyankar tavırlarından dolayı eleştirmişti. Sayedar, Instagram’da paylaştığı hikayesinde ilk olarak ünlü şarkıcının ismini hedef alarak : “ Hatice, Hatice ney lan? 50 milyon Hatice var yani Tarkan mısın sen? ” ifadeleri kullandı. 

Bir diğer hikayesinde : “ Bir de şey çok harika değil mi? Rapçiler ahlaksızlık saçıyor sözleriyle, ahlaksız bu rapçiler rapçiler fuhuşa alıştırıyorlar gençleri, ama bak bu da götüm, onu ben istediğim zaman açarım şov yaparım onla ama ahlaksız rapçilerdir hep ” ifadeleriyle öncelikle Hatice olmak üzere rapçileri küfürbaz ve ahlaksız olarak gören herkese gönderme yaptı.

Ayrıca Hatice’nin Twitter’da yazdığı : “ Ama ben genel herkese söylemedim rap adı altında ana avad kayanlarıydı sözüm yoksa ben de biliyorum çoğunun sözlerinin kalitesi olduğunu “  gönderisinin altına Sayedar : “ Gayet genellemeci bir açıklamaydı yaptığın. Bu tarz bir söyleme girmek için o konunun yüzdelik dilimde tamamına yakını hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Demek  ki 2 düşünüp 1 konuşmak lazım. Hayırlısı. ” cevabını verdi. 

Daha sonra Hatice “ Belirttim ama rap adı altında diyorum bu işin layığını yapanlara sözüm yok ” şeklinde kendini açıklamaya çalışsa da Sayedar sert sözlerini : “ Video’da ortam saçma sapan rapçilere kaldı diyorsun. Ana avrat küfretmek bu işi raconunda yok zaten “ülkemizde”. Magazinde seyredilen şarkıda geçince mi ahlaksızlık? Ceza’nın bir lafını hatırlatarak iyi günler dilerim: “göt desem ayıp, göt televizyonda” diyerek bitirdi.

 

 

 

 

İlgili Haberler: Hatice: “Ana Avrat Sövüyorlar” Hatice’den Rap Müzik Yorumu

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.