Sefo: Ünlü Olduğumdan Hala Emin Değilim -
MüzikMüzik Haber

Sefo: Ünlü Olduğumdan Hala Emin Değilim

Bilmem Mi, Isabelle, Tutsak gibi şarkılarıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Sefo, müzik yaşamından ve kendisine gelen eleştirilerden söz etti.

Ünlü şarkıcı Posta’ya verdiği röportajda, ”Ünlü olduğumdan hala emin değilim” açıklamasıyla dikkat çekti. Sefo verdiği röportajda, yaptığı müziğin rap olmadığını eleştirenlere de yanıt verdi.

İşte Sefo’nun açıklamaları;

Ben müziğimi para, şöhret ya da ilgi görmek için değil, içimden geldiği için yapıyorum. Belli bir kesime hitap etmek gibi bir amacım da yok. Siz bir şeyi hayal edersiniz, genç ya da yaşlı fark etmeksizin birileri o hayale ortak olursa olur. Derin bağlar ancak bu samimiyetle kurulabilir. Ben bunun peşindeyim.

Hâlâ ünlü olduğumdan emin değilim. Aslında ben, bana olan ilgiyle ilgilenmiyorum, o ilginin altını dolduracak işler yapmakla ilgileniyorum.

Bu işin bir bilirkişisi var mı? Bazıları, “Bu rap değil, bu pop değil” diyor. Tamam eyvallah, hangisi rap? Hangisi pop? Onu rap ya da pop yapan şey ne? Benim daha çok yapmaktan zevk aldığım tarzın adı reggaeton ama bu sürekli reggaeton yapacağım anlamına gelmiyor. Ben içimden geleni yapıyorum. Adının ne olduğuyla ilgilenmiyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)