EkranSosyal

Seks Haremi Kurmuşlardı! Kilit İsmin Sırrını Gizledi

Seks haremi kurarak zengin insanların sapık fantezilerine hizmet etmek için çalışan Ghislaine Maxwell, FBI’ın operasyonuyla yakalandı.

Çocuk istismarı suçlusu Jeffrey Epstein ile suç ortağı olduğu gerekçesiyle tutuklanan Ghislaine Maxwell’ın bir yakını konuyla ilgili yaptığı açıklamada Maxwell’in “kendisi de çocuk istismarı ve taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalan Prens Andrew hakkında bilgi vermeyeceğini” söyledi.

Guardian’da yer alan habere göre Maxwell geçtiğimiz perşembe günü “bazıları 14 yaşında olan kız çocuklarını tespit etmek, tanıştırmak ve ilişki kurmalarına yardım etmek suçlamasıyla” mahkeme önüne çıktı. ABD yargısı ise Epstein skandalının patlak vermesinin ardından  Epstein ve Maxwell ile yakınlığıyla bilinen ve kendisi de Virginia Giuffre diye bir kadın tarafından 18 yaşının altındayken cinsel ilişkiye zorlandığı için suçlanan Prens Andrew’un ifade vermesini bekliyor.

Kaynak: Magazin Burada

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.