Albüm & SingleMüzikVideo

Serdar Ayyıldız ve Ebru Keskin Roman Müziğini Hiphop’la Buluşturdu: “Wobble (Gypsy Love)”

Türkiye’de Yabancı Dans Müziği Öncü Şirketi  Yeni Dünya Müzik, Roman müziğini hiphop’la buluşturan yeni projesi  “Serdar Ayyıldız & Ebru Keskin – Wobble (Gypsy Love)” 25 Eylül’de  tüm dünyada yayımlandı.

Geçtiğimiz yıl hit şarkısı “PULIM” ile büyük beğeni toplayan Türkiye’nin başarılı DJ ve Prodüktörü Serdar Ayyıldız  ve ilk müzik yaşamına doğduğu ve büyüdüğü Almanya’da, sonra da “Ebru Musiq” olarak da Amerika’da hiphop şarkıcılarıyla çalışan Ebru Keskin “Wobble (Gypsy Love)” için birlikte çalıştı.

Böylece “Wobble (Gypsy Love)”  müziğini ve prodüktörlüğünü  yapan Türkiye’nin başarılı DJ ve Prodüktörü Serdar Ayyıldız ile sözlerini yazdığı parçaya vokaliyle hayat veren Ebru Keskin’in ortak çalışması ile üretildi.

Sanatçıların “Gypsy hiphop” olarak da adlandırdıkları projeye rengini veren Roman Müziğinin sample’ı, Almanya’da  yaşayan Balkan müziğinin popüler isimlerinden Sefer Osmanov’a ait.

Yunanistan, Romanya, İsrail gibi pek çok ülkede dans müziğinin öncü  müzik şirketleri tarafından yayımlanan “Wobble (Gypsy Love)”ın popüler DJ’lerce hazırlanacak remixleri de yakında müzikseverlerle buluşacak.

Wobble (Gypsy Love)’un videosu,  projenin video partneri olan Türkiye’nin en popüler ve büyük müzik YouTube kanalının da  sahibi olan DMC (Dogan Music Company) tarafından Türkiye ve tüm dünyada  yayımlandı. Gypsy hiphop tarzı özelliğiyle dikkat çeken bu yeni projenin, özellikle Gypsy müziği damarının güçlü olduğu ülke ve bölgeler başta olmak üzere tüm dünyada müzikseverlerce ilgiyle karşılanması bekleniyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/Y2z12
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.