Müzikonair Serdar Ortaç: En Az 500 Şarkım Kütüphanede Çıkmayı Bekliyor | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Serdar Ortaç: En Az 500 Şarkım Kütüphanede Çıkmayı Bekliyor

Uzun süredir yeni şarkı çıkarmayan Serdar Ortaç, ''Çok şarkı yaptım. Hepsini çıkartmam lazım. Ben öldükten sonra çıkmasının bir anlamı yok.''

Serdar Ortaç önceki gün Kuruçeşme’de verdiği konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süredir yeni bir şarkı çıkarmayan ünlü popçu yüzlerce şarkının çıkmaya hazır olduğunu söyledi. Serdar Ortaç, ”Çok şarkı yaptım. Hepsini çıkartmam lazım. Ben öldükten sonra çıkmasının bir anlamı yok. En az 500 tane şarkı kütüphanede bekliyor. Çıkartacağım” dedi.

Hit şarkılarından oluşan Best Of albümü için çalışmalarını sürdüren Serdar Ortaç albümle ilgili konuştu. Ünlü popçu, ”Best Of Serdar Ortaç albümü için 20 şarkı hazır. 30 Eylül’de en geç piyasaya çıkacak. Hiçbiri kapris yapmadı. ‘Ben bunu okurum’ diye. Hepsi koştular albüme. Bir tek Murat Boz ‘Nolur Gitme’yi özel olarak istedi. Ozan Çolakoğlu yakından ilgileniyor albümle.” açıklamasını yaptı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)