MüzikMüzik Haber

Serhat Hacıpaşaoğlu: Türkiye’de Benim Çizdiğim Yolu Çizebilen İkinci İsim Olmadı

Müzik dünyasında önemli işler başaran sunucu ve şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Onedio'nun YouTube kanalına konuk olarak Emre Yücelen'in sorularını yanıtladı. 

Müzik dünyasında önemli işler başaran sunucu ve şarkıcı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Onedio’nun YouTube kanalına konuk olarak Emre Yücelen’in sorularını yanıtladı.

Bana İlgisiz Davrananlar Beni Kamçıladılar 

Müzik sektörüne nasıl başladığını anlatan sanatçı, “Hep müzik kültürü ile büyüdüm. Hep de içindeydim. Küçükken hiç böyle bir hayalim de olmadı. Şu anda mümkün olsa 150 yaşıma kadar yapacak projem var. Türkiye’de en az teklif alan profesyonellerdendim. Bana ilgisiz davrananlar beni kamçıladılar. O yüzden onlara teşekkür ederim. Sadece destekçilerle olmuyor, ben hep zorlu yolları seçtim. Sadece bir yerdeyde çalışsaydım lokal sanatçı olarak kalacaktım” cümlelerini kurdu.

Şarkıcı Olarak Kaybedecek Hiçbir Şeyim Yoktu 

Sunuculuktan şarkıcı olma evresine nasıl geldiğinden bahseden Hacıpaşaoğlu, “Benim şarkıcı olarak kaybedecek hiçbir şeyim olmadığından kendimi bu yola atabildim. Benim Türkiye’de bozulacak bir müzik kariyerim yoktu. Türkiye’de benim çizdiğim yolu çizebilen ikinci bir isim hiçbir zaman olmadı. Şu andaki formüllere baktığımda maalesef hepsini imkansız görüyorum. İngilizce şarkı yapmakla olmuyor” dedi.

Eurovision Serüveni 

Serhat Hacıpaşaoğlu, Stockholm’de gerçekleştirilen 2016 Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu “I Didn’t Know” adlı şarkıyla temsil etmişti. Şarkıcı, bu konu hakkında şu ifadelere yer verdi: “San Marino, müzik endüstrisi olmayan bir ülke. Dünya’dan yeni starlar, başka yüzler, starlar arıyor. Bana teklif ettiler. Benim içinde farklı bir imaj oldu. Bir yandan ülkeyi de tanıtmış oldum. Müzik yolu ile çok iddialı oldu”
Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.