Müzikonair Seyhan Soylu’dan ‘TikTok’ta Nasıl Star Olunur?’ Başlıklı Paylaşım! | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Seyhan Soylu’dan ‘TikTok’ta Nasıl Star Olunur?’ Başlıklı Paylaşım!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen TikTok yayıncıları ile ilgili Seyhan Soylu'dan imalı bir paylaşım geldi.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen TikTok yayıncıları ile ilgili Seyhan Soylu’dan imalı bir paylaşım geldi. Engin- Dilan Polat dosyasının yakın takipçilerinden olan magazinci Seyhan Soylu, sosyal medya hesabından TikTok yayıncılarına ilişkin manidar bir paylaşımda bulundu. Müstehcen görüntüleriyle TikTok platformunda binlerce lira toplayan Laz kızı lakaplı kullanıcı, görüntülerinin kamuoyunda infial yaratması sonrası gözaltına alınmıştı.

Daha sonra hamile olduğu ortaya çıkan kişi, pek çok kesimden eleştiri almıştı. TikTok fenomenleriyle ilgili ‘kara para aklama’ ve bahis gibi konular üzerinden haksız kazanç sağlama iddiaları artarken, Seyhan Soylu, ‘TikTok’ta nasıl star olunur?’ başlıklı bir video yayımlayarak farkındalık yarattı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)