GündemSosyal

Sezen Aksu, Ali İsmail Korkmaz’ın Hatay’daki ailesini ziyaret etti

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, ülkemizde yaşanan ve 11 ilde büyük yıkıma yol açan deprem sonrası, Ali İsmail Kokmaz'ın Hatay'daki ailesini ziyaret etti.

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, ülkemizde yaşanan ve 11 ilde büyük yıkıma yol açan deprem sonrası, Ali İsmail Kokmaz’ın Hatay’daki ailesini ziyaret etti.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler 11 ilimizde büyük yıkıma neden oldu.
Yaşanan felaket sonrası ünlü isimler de deprem bölgesine giderek halkın yardımına koştu. Ünlü sanatçı Sezen Aksu da dün Hatay’a gitti. Hassa ilçesine bağlı Aktepe Mahallesi’ndeki yardım ekipleriyle görüşen Aksu, çadır kentleri de gezerek depremzedelere moral verdi.

Aksu, Gezi Parkı protestoları sırasında Eskişehir’de dövülerek öldürülen Ali İsmail Korkmaz’ın ailesini de Hatay’da ziyaret etti. Aksu’nun ziyaretini Gürkan Korkmaz, sosyal medya hesabından duyurdu. Korkmaz, “Minik Serçe, büyük yürek! Şarkılarıyla büyüyüp aşkı tanıdığımız Sezen Aksu’yu bugün yakından tanıma fırsatını yakaladık. 10 gündür Antakya’daymış, bugün bizi ziyaret etti. Samimiyetini gördük, alçak gönüllüğüne tanık olduk. ‘Sezen Ablamız’ oldu; birlikte güldük, ağladık” ifadelerini kullandı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.