Sinan Akçıl Elle Style Ödül Töreni'yle İlgili Çarpıcı Olayı Anlattı: Dilsiz Şeytan Olmak Gibi Düşüncem Yok! -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl Elle Style Ödül Töreni’yle İlgili Çarpıcı Olayı Anlattı: Dilsiz Şeytan Olmak Gibi Düşüncem Yok!

Şarkıcı Sinan Akçıl, dün gerçekleştirilen Elle Style Awards ödül törenini eleştirerek 2011 yılında yaşadığı şoke eden olayı anlattı.

Dün akşam gerçekleştirilen Elle Style Awards Ödül Töreni oyuncu Eda Ece’nin depremzedelerle ilgili yaptığı konuşmayla gündeme damga vurdu. Şarkıcı Sinan Akçıl, ödül törenini eleştirerek 2011 yılında yaşadığı şoke eden olayı anlattı.

Ece, konuşmasında depremzedelerin oy tercihine değinerek yaptıkları yardımların başkaları tarafından yapıldığını söyledi.Oyuncu Eda Ece, ödül konuşmasında “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar başkaları yapıyor sandı. Sandıktan onu anladık ama neyse…” dedi.

Bu sözlere Sinan Akçıl da tepki gösterdi. Sinan Akçıl, ”Saçma sapan bir yorum daha… Yazık… Bu zihniyet çok kirli ve acımasız geliyor bana… Vazgeçin insanları aşağılamaktan yoksa en aşağıda kalırsınız kafam çok bozuluyor.” ifadelerine yer verdi.

Bu gelişmelerin ardından ünlü şarkıcı Instagram hesabından bir paylaşım yaparak şu sözleri kullandı;

2011 yılında yaşadığı bir olayı anlattı. ‘Sene 2011 ilk albümümle Elle Style En Stil Erkek Müzik Adayı olmuşuz, ödülü aldınız dediler gittik, sonra dediler ki maalesef karışıklık olmuş şu kişi aldı, direkt kapıdan girmeden geri çıktık. Peşimizden geldiler dinlemedik. Duruşu bozmadık, o gün bugündür beni aday yapmayın dedim, dün aynı ödül törenindeki saçma esprideki kahkahaları görünce tekrar dedim ki iyi ki.. Bu aşağılama zihniyeti değişmedikçe bunları yazmaya devam edeceğim. Dilsiz şeytan olmak gibi bir düşüncem yok.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)