Sinan Akçıl: Kendimi Diğer Popçular Gibi Görmüyorum, O Sıfat Bana Sığ Geliyor -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl: Kendimi Diğer Popçular Gibi Görmüyorum, O Sıfat Bana Sığ Geliyor

Sinan Akçıl, Ceyda Düvenci'nin Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Hiçbir zaman 'Genç kızların sevgilisi ünlü popçu olmadım' diyen Sinan Akçıl, iddialı açıklamalarda bulundu.

Sinan Akçıl, Ceyda Düvenci’nin Bambaşka Sohbetler programına konuk oldu. Hiçbir zaman ‘Genç kızların sevgilisi ünlü popçu olmadım’ diyen Sinan Akçıl, ”Önemli bir müzisyen aileden geliyorum ve o sıfat bana sığ geliyor. Piyasadaki arkadaşlarımı çok severim, desteklerim ama kendimi onlardan biri gibi görmüyorum” dedi.

Sinan Akçıl’ın açıklaması şöyle;

”Ben biraz daha komple müzisyen olmayı tercih ediyorum. Zamanında Sezen’e (Aksu) falan da büyük isimlere de baş kaldırmıştım. Kendi şarkılarımı yapacağım diye ayrılmıştım yanlarından. Konservatuardan atılma hikayem 6 yaşında piyano sınavını vermemekten atıldım. Çünkü havuçlu kek tarifi veriyordu hocalar kendi arasında ben de çok çalışmıştım. Dinlemiyorlardı. Ben de kapağı vurmuşum. Bu şartlar altında yapmayacağım demişim. Babam da orada hocaydı istifa etmek zorunda kalmış. Aslında özgüvenim biraz yüksek. Sempatik bir kasıntılık var ben de.”

programı YouTube’dan izlemek için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)