Sinan Akçıl'dan Serdar Ortaç'a tepki: Ne Yapıyorsun Böyle? -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl’dan Serdar Ortaç’a tepki: Ne Yapıyorsun Böyle?

Serdar Ortaç Tiktok yayınlarından sonra Instagram yayınlarına geçince Sinan Akçıl tepki gösterdi.

Pop müziğin en başarılı isimlerinden biri olan Serdar Ortaç, 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından canlı yayın açtı. Yayın sonrası videoyu takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmeyen Serdar Ortaç’ın keyifsiz hali ise dikkatlerden kaçmadı. Ünlü sanatçının gönderisine meslektaşı Sinan Akçıl’ın yaptığı tepkili yorum ise gündem oldu.

Bir zamanlar beste makinesi olarak anılan Serdar Ortaç bir dönem sonra kariyerinde büyük yaşadı. Önce aşk hayatı sonra hastalığı derken, psikolojisinin yerinde olmadığı düşünülen Serdar Ortaç’a bir tepki de Sinan Akçıl’dan geldi.

Sık sık hem TikTok’ta canlı yayın açan ortaç şimdi de ınstagramdan yayın açmaya başladı. Ataklar halinde gelişen MS hastalığıyla (Multipl Skleroz) yıllardır mücadele eden sanatçı, sosyal medya hesabından takipçileriyle dertleşti.

53 yaşındaki şarkıcı, yayın sonrası o anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Yayın sırasında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan ünlü isim, ”Nasılsın?” sorusuna ”Şükürler olsun iyiyim” yanıtını verdi. Tatile gitmeyeceğini belirten Ortaç, yeniden evlenip evlenmeyeceği sorusunu ise ”Evlenmeyeceğim” diye yanıtladı.

TAKİPÇİLERİ ÜZGÜN GÖRMEK İSTEMİYOR

Gece konser verdiğini ve yeni uyandığını söyleyen şarkıcının durgun hali ise dikkatlerden kaçmadı. Ortaç’ın keyifsiz halini gören takipçileri ”Sana ne oldu?” diye sormaktan kendini alamadı. Ünlü şarkıcıya, ”Güne pozitif enerjiyle gelsen, şu ruh halinden çıksan”, ”Hadi toparlan artık”, ”Hayatını heba ediyorsun. Bence spora başla”, ”Sana ne oldu böyle? Kendini bırakma”, ”Ayağa kalk artık kendine gel”, ”Seni böyle görmek istemiyoruz”, ”Artık lütfen yüzün gülsün”, ”Sen aşk adamısın, eski enerjine dön”, ”Bir insanın kendine yaptığı kötülüğü bir başkası yapamaz” gibi yorumlar geldi.

SİNAN AKÇILDAN TEPKİ

Yaptığı yoruma gelen eleştiriler üzerine bir yorumda daha bulunan Akçıl, ”Saçma TikTok yayınlarını bitirdin şimdi de Instagram yayınları mı başladı? Yapma Ortaç. İhtiyacın yok. Çok konuşmak istiyorsan ara beni saatlerce dertleşirim seninle. Seni çok sevdiğim için yazmak zorundayım bunu ve yukarıda yazdığımı” dedi. Serdar Ortaç’ın, meslektaşının uyarısı karşısında ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)