Sinan Akçıl'dan Tarkan'a Disney Göndermesi! -
MüzikMüzik Haber

Sinan Akçıl’dan Tarkan’a Disney Göndermesi!

Atatürk dizisini yayınlamama kararı alan Disney'e karşı tepkisiz kaldığı için eleştiri alan Tarkan, sessizliğini bozdu. Tarkan'a Sinan Akçıl'dan yanıt geldi. Ünlü şarkıcı, ''Disney ile sözleşmesi bitti büyük ihtimalle'' dedi.

Sinan Akçıl, Disney’in Atatürk dizisini yayınlamama kararıyla ilgili tek kelime etmeyen Megastar Tarkan’ı hedef aldı. Disney Plus’ın Atatürk dizisini yayından kaldırma kararı, Türkiye genelinde büyük tepkilere yol açtı. Bu durum üzerine ise platformla anlaşması olan bazı sanatçıların sessiz kalması da dikkatlerden kaçmadı.

Önceki gün Tarkan konuyla ilgili bir açıklama yapmış ve tepki göstermekte geç kaldığını ifade etmişti. Tepkisiz kaldığı için yanlış yaptığını kabul eden ve pişman olan Tarkan’a Sinan Akçıl’dan cevap gecikmedi. Sinan Akçıl, daha önce de tepki gösterdiği Tarkan için sosyal medyada yeni bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcı şunları söyledi;

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)