Müzikonair Sinan Kaynakçı Şarkılarını Arabesk Yorumlayanlara Tepki Gösterdi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Sinan Kaynakçı Şarkılarını Arabesk Yorumlayanlara Tepki Gösterdi

Pinhani grubunun solisti Sinan Kaynakçı, 'Bilir O Beni' şarkısına yapılan arabesk yorumlara tepki gösterdi. Kaynakçı, ''Güzel bir şarkının arabesk olarak seslendirilmesi marifet değil'' dedi.

Pinhani grubunun solisti Sinan Kaynakçı, ‘Bilir O Beni’ şarkısına yapılan arabesk yorumlara tepki gösterdi. Kaynakçı, ”Güzel bir şarkının arabesk olarak seslendirilmesi marifet değil” dedi.

Son dönemde özellikle Dünyadan Uzak ve Bilir O Beni şarkılarıyla ses getiren ve pek çok kişinin yeniden yorumladığı şarkılara imza atan Pinhani grubu Ordu’da konser verdi. Grubun solisti Sinan Kaynakçı, beğeni toplayan ‘Bilir O Beni’ adlı yeni şarkılarının arabesk olarak seslendirilmesine, isim vermeden, tepki gösterdi.

Kaynakçı, “Adam her şeyi arabeske çevirerek bir yerlere varmaya çalışıyor. Olmaz ki. Tiktok’ta video çeken arkadaşlara sesleniyorum. Devamlı arabesk, arabesk. Bir de her gün arıyorlar, ‘şu şarkıyı ver de arabesk biz de albüme koyalım’ diye. Yani kimler kimler aradı. Bütün arabeskçiler aradı. Güzel bir şarkının arabesk olarak seslendirilmesi marifet değil” dedi.

Kaynakçı, konuşmasının ardından ‘Bilir O Beni’ parçasını, Karadeniz şivesiyle seslendirdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)