Etkinlikler

Son Feci Bisiklet Bronx Pi’de !

Tarih/MekanDetaylar
22 Nisan 2015 -21:00-
Bronx Pi Sahne, İstanbul

Biletix Bilet Fiyatları
Ayakta – 28.50 TL

ÖNEMLİ NOTLAR:
– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserVe aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

BİLET ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

SPONSORLAR

—————

Türk rock müziğinin yetenekli grupları Son Feci Bisiklet, 22 Nisan’da Bronx Pi Sahne’de…

Son Feci Bisiklet, 2011 yazında Arda Kemirgent (vokal, gitar) ve Can Sürmen (davul) tarafından Ankara’da kuruldu. Sanılanın aksine bisiklet sporuyla bir ilgisi bulunmayan ikili, grubun ilk 6 şarkısını kaydedip Son Feci EP adı altında dinleyiciye sundu.

Şarkılara gösterilen ilgiden hoşnut olan ikili, gruba Efe Güner (bas gitar) ve Erkin Sağsen’i (gitar) katıp ilk konserini Ankara’nın Manhattan’ında verdi. Aynı dönemde Babajim Stüdyosu’nun düzenlediği 2. Be the Band yarışmasında ilk 10 grup arasına girmeyi başaran Son Feci Bisiklet; 2012’yi beste çalışmaları ve çeşitli konserlerle süsledi.

Bu dönemde grupta bir oyuncu değişikliğine gidildi ve bas gitara Efe Güner’in yerine Ortaç Genç geldi. 2013 geldiğinde İstanbul’un çekimine yenik düşerek Şişli’de köhne bir eve taşınan grup; şu an hala orada, verecekleri konserler ve çıkaracakları single üzerine planlar yaparak zaman geçiriyor.

Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserVe aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu