Müzikonair Soner Sarıkabadayı’nın Yeni İmajı ‘Zorlama’ Bulundu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Soner Sarıkabadayı’nın Yeni İmajı ‘Zorlama’ Bulundu

Yeni single çalışması ie birlikte yeni bir imaj yaratan Soner Sarıkabadayı kürkü ve aksesuarları ile rapçi Ben Fero’yu anımsatmıştı. Geçtiğimiz hafta sonu Müzik Onair tarafından gündeme getirilen konuyla ilgili Hürriyet Magazin Konseyi de Soner Sarıkabadayı’nın imajını zorlama buldu.

Hürriyet yazarları Cengiz Semercioğlu ve Onur Baştürk, Soner Sarıkabadayı’nın yeni imajı ile ilgili konuştu. Onur Baştürk, ‘Zorlama geldi. Rap moda diye o kılıklara bürünmek filan..’ şeklinde konuştu. Cengiz Semercioğlu ise şöyle konuştu;

‘Kürk, kolye, gözlük kombiniyle gerçekten Ben Fero’yu anımsattı Soner Sarıkabadayı. İmajını planlarken böyle bir benzetme yapılabilir diye düşünmemesi de ilginç. Gerçi Soner’in saçları Ben Fero’dan önce de dazlaktı ve Ben Fero’dan önce de kolye aksesuvarları vardı ama yine de rap’çiyi çağrıştırıyor. “Kral geri döndü” gibi iddialı cümleler kuruyor Soner ama krallar imitasyon yapmaz’

Ünlü magazin yazarları Müzik Onair tarafından gündeme getirilen konuda aynı fikirde olduklarını gözler önüne serdi. Bu noktada ‘zorlama’ eleştirilerine sebep olan Soner Sarıkabadayı’nın imajı ile ilgili faturayı yeni teklisi ‘Ölümüne’nin de klip yönetmenliğini üstlenen Selim Akar’a kesmek yerinde olacak. Gelen eleştirilere Sarıkabadayı cephesinden ne yanıt geleceği ise hala merak konusu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)