Müzikonair Ben Fero Sagopa Kajmer’i Eleştirdi: Rap Müziğin Yanlış Tanınmasına Sebep Oldun! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ben Fero Sagopa Kajmer’i Eleştirdi: Rap Müziğin Yanlış Tanınmasına Sebep Oldun!

Fuat Ergin ve Sagopa Kajmer arasında sosyal medya üzerinden yaşanan tartışma büyük yankı uyandırmıştı. Bir dönem adından sıkça söz ettiren Ben Fero'dan da Sagopa Kajmer'e eleştiri geldi.

Fuat Ergin ve Sagopa Kajmer arasında sosyal medya üzerinden yaşanan tartışma büyük yankı uyandırmıştı. Bir dönem adından sıkça söz ettiren Ben Fero’dan da Sagopa Kajmer’e eleştiri geldi.

Ben Fero, Sagopa Kajmer’in müziğinin rap değil arabesk ağırlıklı olduğunu, rap müziğin yanlış tanınmasına sebep olduğunu söyledi. Ben Fero, ”Bence sen bu ülkede rap müziğin yanlış tanınmasına sebep olmuş kişilerin başındasın. Ne sound, ne zihniyet, ne vokal, ne beat, ne imaj senin çok dinlenmiş şarkılarının neredeyse hepsi arabesk müzikler ve vokaller barındırıyor…” dedi.

Ne olmuştu?

Katıldığı programda Ceza ve Sagopa Kajmer için ‘Onların en büyük şansı benimle kıyaslanmak’ diyen Fuat Ergin’e Sagopa Kajmer’den yanıt geldi. Sagopa Kajmer, ”Ben ve Ceza ile ile kendini kıyaslama, Osmanlıca sözlükler karıştırıp söz yazma, bana ne mikrofon aldın ne de müzik programı aldın” demişti. Tartışma Fuat Ergin ve Sagopa Kajmer arasında sosyal medya üzerinden devam etmişti…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu