Müzikonair Survivor’ın Acun Ilıcalı’ya Maliyeti Dudak Uçuklattı! | Müzikonair
EkranSosyalVitrin

Survivor’ın Acun Ilıcalı’ya Maliyeti Dudak Uçuklattı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'na açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, son dönemde ekrana damga vuran projelerinden yeni planlarına kadar birçok konuda merak edilenleri paylaştı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Milliyet’ten Ali Eyüboğlu’na açıklamalarda bulundu. Ilıcalı, son dönemde ekrana damga vuran projelerinden yeni planlarına kadar birçok konuda merak edilenleri paylaştı.

Acun Medya’nın faaliyet gösterdiği ülkeler ve yapılan işlere değinen Ilıcalı, “Survivor All Star 2024″ün maliyeti hakkında da bilgi verdi. Maliyetin yaklaşık olarak 14-15 milyon dolar civarında olduğunu belirten Ilıcalı, prodüksiyonun farklı seviyelerde yapılabilme imkanının olduğunu ifade etti. Daha yüksek bir prodüksiyon kalitesi için fazla kamera kullanıldığını ve büyük ödüller verildiğini vurguladı. Ayrıca, yarışmacıların ödül olarak Rio Karnavalı’na götürülmesinin ciddi bir maliyet gerektirdiğini dile getirdi.

Acun Ilıcalı “14 -15 milyon dolar civarında… İlk Survivor’ımızın maliyeti 1 milyon 200 bin dolardı! 1.2 milyon dolardan 15 milyon dolara çıkan maliyet olayı ne kadar büyüttüğümüzün kanıtı.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak
Milliyet | Ali Eyüboğlu
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu