Müzikonair Tamer’den Yeni Tekli: Tükendim | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

Tamer’den Yeni Tekli: Tükendim

Tamer'in 'Tükendim' isimli tekli çalışması Avrupa Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda ve vildeo klibiyle MüzikPlay YouTube kanalında yerini aldı.

Söz ve müziği Tamer imzalı şarkının Süpervizörlüğünü Ragga Oktay üstlendi. Düzenlemesi ve mix mastering çalışmaları Mert Ali İçelli tarafından yapılan şarkının kayıtları Quartz Stüdyo’da gerçekleşti. Şarkının Almanya’da 3 gün süren çekimlerde video klibin yönetmen koltuğuna Murat Kartal / Recvision oturdu. Orta tempolu pop türündeki şarkı, tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Tamer hakkında

Tamer, 1 Ocak 1982 tarihinde Yunanistan’da doğdu. 1989’da ailesi ile birlikte Almanya Schweinfurt’a yerleşti. Eğitim hayatını Almanya’da tamamlayan Tamer, tesisatçı olarak 16 yaşında meslek hayatına atıldı. Genelde söz ve bestesine imza attığı şarkılar yapan Tamer; pop, reggae, hip hop, R&B tarzlarını sentezliyor. Tamer, Türkiye’den Sezen Aksu, Yaşar, Tarkan, Deniz Seki, Ragga Oktay ve Yıldız Tilbe’den de ilham aldığını söylüyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)