Tan Konserine Gidenlerin Hayal Kırıklığı Devam Ediyor! ''Paraya Doymuş Gibi...'' -
MüzikMüzik Haber

Tan Konserine Gidenlerin Hayal Kırıklığı Devam Ediyor! ”Paraya Doymuş Gibi…”

Bayhan Prodüksiyon'un organize ettiği Tan Taşçı konserine giden bir kişi sosyal medyada yaptığı yorumla dikkat çekti.

Bayhan Prodüksiyon’un organize ettiği Tan Taşçı konserine giden bir kişi sosyal medyada yaptığı yorumla dikkat çekti. Geçtiğimiz haftalarda bir hayranı tarafından ”Tan konsere geç çıktı, sahneyi bir ara terk etti, sahnede az kaldı ve sahneyi vokalistine bıraktı” şeklinde bir tepki alan Tan, konserleriyle ilgili bir tepki daha aldı.

Özellikle Harbiye Açıkhava’da verdiği konserlerle daha önce rekor kıran ünlü şarkıcının konserlerine rağbet aynı şekilde devam etse de konsere giden hayranlarının bazıları hayal kırıklığı ile karşılaşıyor. Zaman zaman sosyal medyada öne çıkan yorumlar, Tan Taşçı’nın konserlerinde uzun aralar verdiği ve sahneyi vokalistlerine bıraktığı yönündeydi. Tan konserine giden bir kişiden de son olarak şöyle bir yorum geldi;

”Solistine şarkı söyletti 45 dakika mola verdi paraya doymuş gibi eski konserlerinin tadı yoktu çok ayıp etti o kadar hayranı için en azından bir selam verip gidebilirdi”

Tan’a gelen yorumlar ”Acaba Tan Taşçı’nın motivasyonu mu düştü?” yorumlarını beraberinde getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)